Опитування адвокатів щодо взаємодії зі Службою судової охорони у Дніпропетровській області

Шановні колеги!

Як вже повідомлялося раніше, задля безпеки учасників судового процесу в судових установах області діє Служба судової охорони. Діяльність Служби регулюється Законом України «Про судоустрій і статус суддів» відповідно до змін та доповнень, внесених Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» № 2509-VIII від 12 липня 2018 року, а також Положенням про Службу судової охорони, затвердженим рішенням Вищої ради правосуддя від 04 квітня 2019 року № 1051/0/15-19 та Положенням про проходження служби співробітниками Служби судової охорони, затвердженим рішенням Вищої ради правосуддя від 04 квітня 2019 року № 1052/0/15-19.

На початку 2020 року між органами адвокатського самоврядування та Службою судової охорони на всеукраїнському та регіональному рівнях було обговорено кроки для встановлення ефективної взаємодії адвокатів та працівників Служби судової охорони.

З метою налагодження контакту між адвокатами регіону та Службою судової охорони в судових установах області планується проведення круглого столу за участі представників Ради адвокатів Дніпропетровської області та Територіального управління Служби судової охорони у Дніпропетровській області.

Запрошуємо адвокатів взяти участь у опитуванні для формування кола питань, які будуть винесені на обговорення під час круглого столу. Опитування можна пройти анонімно за цим посиланням.

Будемо вдячні всім адвокатам, що відгукнуться та залишать свої відповіді! Опитування триватиме до 26 серпня 2020 року.