Рада адвокатів Дніпропетровської області провела вебінар, присвячений актуальним питанням адміністративного судочинства

6 травня 2020 року відбувся вебінар для адвокатів Дніпропетровської області на тему «Адміністративне судочинство: актуальна практика Верховного суду та особливості розгляду пенсійних спорів».

Захід було організовано Комітетом з підвищення професійної кваліфікації Ради адвокатів Дніпропетровської області за сприяння Голови Ради Лещенко Тетяни Олександрівни та Голови Національної асоціації адвокатів України Ізовітової Лідії Павлівни, а також за підтримки регіонального представництва молодіжного комітету НААУ “UNBA NextGen” у Дніпропетровській області.

Лекторами виступили кандидат юридичних наук, суддя Дніпропетровського окружного адміністративного суду, викладач Дніпропетровського регіонального відділення Національної школи суддів України Кадникова Ганна Володимирівна та кандидат юридичних наук, суддя Дніпропетровського окружного адміністративного суду, за сумісництвом – доцент кафедри загальноправових дисциплін та адміністрування Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Ніколайчук Світлана Василівна.

У рамках зустрічі було розглянуто актуальну судову практику Верховного Суду у адміністративному судочинстві (Кадникова Г. В.) та обговорено особливості розгляду пенсійних спорів з прикладами зразкових справ по пенсійному забезпеченню (Ніколайчук С. В.)

Адвокатам, які взяли участь у заході, нараховано 2 залікові бали підвищення кваліфікації.

Щиро дякуємо Ганні Володимирівні та Світлані Василівні за глибоке висвітлення теми та актуальну інформацію! Сподіваємось на подальшу співпрацю у справі підвищення кваліфікації адвокатів Дніпропетровщини! Також дякуємо адвокатам, які продовжують активно проводити карантин та приділяють час навчанню!

Залишити відповідь