Відбувся вебінар для адвокатів регіону «Торговельні марки: практичне застосування»

7 травня 2020 року відбувся вебінар для адвокатів Дніпропетровської області на тему «Торговельні марки: практичне застосування».

Цей захід був організований та проведений Комітетом з підвищення професійної кваліфікації Ради адвокатів Дніпропетровської області за сприяння Голови Ради Лещенко Тетяни Олександрівни та голови Національної асоціації адвокатів України Ізовітової Лідії Павлівни, а також за підтримки регіонального представництва молодіжного комітету НААУ «UNBA NextGen» у Дніпропетровській області та регіонального представника комітету Башкєєвої Алевтини Олександрівни.

Спікером виступив адвокат, керуючий партнер Trustme Law Firm, голова UNBA NexGen, заступник голови комітету Інтелектуальної власності НААУ Сергій Барбашин.

Спікер детально розглянув актуальну тему та детально зупинився на наступних пунктах:

✔️ Нормативне визначення та види торговельних марок;
✔️ Електронне подання заявок на реєстрацію торговельної марки;
✔️ Умови та строки реєстрації торговельної марки (2019);
✔️ Пошук на схожість (Укрпатент, WIPO, EUIPO);
✔️ Попередня відмова у реєстрації торговельної марки;
✔️ Розрізняльна здатність торговельної марки: характерні ознаки, умови набуття, судова практика;
✔️ Практика Апеляційної палати;
✔️ Боротьба з порушниками у мережі Інтернет (Facebook, Instagram, Etsy тощо);
✔️ Судова практика з питань захисту прав на торговельні марки.

У вебінарі взяли участь близько тисячі осіб, які отримають за підсумками заходу 2 залікові бали підвищення кваліфікації.

Рада адвокатів Дніпропетровської області висловлює щиру подяку пану Сергію за висвітлення актуальної та цікавої теми, а також за взаємодію з учасниками під час заходу у вигляді відповідей на поставлені питання. Окрім подяки також висловлюємо надію на подальшу співпрацю!

Також Рада адвокатів регіону та Комітет з підвищення професійної кваліфікації Ради дякує участникам заходу за приділену увагу та нагадує про наявний графік запланованих вебінарів та закликає до активної участі у них!