Вже втретє Радою адвокатів Дніпропетровської області було проведено вебінар з адвокатської етики

07 травня 2020 року вже втретє було проведено вебінар для адвокатів Дніпропетровської області на тему «Окремі аспекти правил адвокатської етики: взаємодія з мережею Інтернет та конфлікт інтересів».

Цей захід був організований та проведений Комітетом з підвищення професійної кваліфікації Ради адвокатів Дніпропетровської області за сприяння Голови Ради Лещенко Тетяни Олександрівни та голови Національної асоціації адвокатів України Ізовітової Лідії Павлівни, а також за підтримки регіонального представництва молодіжного комітету НААУ «UNBA NextGen» у Дніпропетровській області та регіонального представника комітету Башкєєвої Алевтини Олександрівни.

Вже традиційно лекторами на вебінарі виступили Зеленяк Єгор Сергійович (адвокат, керуючий партнер та голова АО «ТЕЙС А.Г.», член Ради адвокатів Дніпропетровської області) та Уманець Дмитро Юрійович (адвокат, заступник голови дисциплінарної палати КДКА Дніпропетровської області).

У першій частині вебінару Зеленяк Є. С. всебічно та дуже детально висвітлив тему дотримання норм адвокатської етики під час використання мережі Інтернет. Зокрема, були розглянуті питання принципів користування адвокатом мережі Інтернет, принципи ІВА, а також спірні питання, що виникають в дисциплінарних провадженнях, відкритих у зв’язку з порушенням ПАЕ адвокатами під час користування мережею Інтернет.

Друга частина заходу була присвячена порушенню Правил адвокатської етики як одній з підстав притягнення адвоката до дисциплінарної відповідальності. Заступник голови дисциплінарної палати КДКА Дніпропетровської області Уманець Д.Ю. детально розглянув це питання включно зі статистикою дисциплінарних проступків ВКДКА за 2014-2019 роки, а також рішеннями органів адвокатського самоврядування щодо конфлікту інтересів.

У вебінарі взяли участь більше дев’ятиста осіб, які отримають за підсумками заходу 2 залікові бали підвищення кваліфікації з етики.

Рада адвокатів Дніпропетровської області висловлює подяку нашим постійним лекторам за стабільно високий рівень проведеного заходу та за неоціненний вклад у підвищення кваліфікації адвокатів регіону!

Також Рада адвокатів регіону та Комітет з підвищення професійної кваліфікації Ради вдячні адвокатам за участь у заході та сподівається, що отримані знання будуть корисними у повсякденній практиці. Чекаємо на наступних заходах!