ОНОВЛЕНО! Щодо курсів з вивчення правничої польської мови

Шановні колеги!

🖋 Рада адвокатів Великопольського воєводства Польщі з ініціативи адвокаток Вікторії Співак з Кривого Рогу та Alexandra Rodakiewicz з Познані, за підтримки Ради адвокатів Дніпропетровської області, організовують курс з вивчення правничої польської мови для українських адвокатів, які наразі перебувають на території Польщі, або зацікавлені у предметі курсу.

Курс проводитиметься у онлайн-форматі на платформі Zoom.

✔️ Адвокатів, які бажають зареєструватися на курси, можуть звернутися до Ради адвокатів Дніпропетровської області за телефоном +380676525658 чи на електронну пошту radnipro@gmail.com, або безпосередньо до ініціаторів за телефонами: +380679946854, +48732618403

Щиро дякуємо Раді адвокатів Великопольського воєводства Польщі, адвокатам нашого регіону та адвокатам Польщі за допомогу та корисну ініціативу!


📌 Шановні колеги, інформуємо щодо курсу з вивчення правничої польської мови:

На жаль, через велику кількість бажаючих та технічні можливості наших польських колег щодо проведення курсу, змушені повідомити, що до участі у заході будуть допущені лише адвокати, які наразі знаходяться безпосередньо на території Польщі.

У випадку, якщо з’явиться можливість більш широкого доступу до курсу, ми обов’язково повідомимо додатково.

Дякуємо за розуміння!


🖋 За підтримки Ради адвокатів Дніпропетровської області сьогодні, 14 квітня 2022 року, з 14:00 до 16:00 (за польським часом) буде проведено лекцію на тему “Ogólne podstawy prawa w Polsce” (“Загальні принципи права у Польщі”).

✔️ Лектор – В’ячеслав Луценко, мовний фахівець, польська мова за юридичним напрямком, рівень С2.

Курс відбудеться у онлайн-форматі на платформі Zoom. Нагадуємо, що пріоритет в участі надається адвокатам, які наразі перебувають на території Польщі.

✔️ Посилання на Zoom буде опубліковане у вайбер-групі: https://bit.ly/3O3r92t

✔️ Для зручності учасників також публікуємо Українсько-польський розмовник.

Рада адвокатів Дніпропетровської області щиро дякує ініціаторці проведення курсу, адвокатці Вікторії Співак та польским колегам за надану можливість для адвокатів, які зараз опинилися за кордоном!