Щодо стану сплати щорічних внесків (повторно)

Шановні колеги!

❗️ Доводимо до вашого відома, що 08 лютого 2023 року Радою адвокатів Дніпропетровської області ухвалено рішення про звернення до КДКА Дніпропетровської області з поданнями про притягнення до дисциплінарної відповідальності у вигляді зупинення права на заняття адвокатського діяльністю стосовно 60 адвокатів за порушення порядку та строків сплати щорічного внеску на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування.

З урахуванням воєнного стану перелік адвокатів не публікується задля збереження персональних даних.

❕ Звертаємо вашу увагу, що, відповідно до п. 2.21 чинної редакції Положення про внески на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування, притягнення адвоката до дисциплінарної відповідальності за порушення порядку та строків сплати щорічного внеску на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування не звільняє його від сплати такого
внеску. Адвокат також відшкодовує раді адвокатів регіону витрати, понесені нею у зв’язку зі сплатою коштів за організаційно-технічне забезпечення розгляду кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатури подання ради адвокатів регіону щодо несплати адвокатом щорічних внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування.

Наразі сума відшкодування становить 536 гривень 80 копійок.

❕ Нагадуємо, що адвокати сплачують внески у строк до 31 січня поточного року. Відповідно до п. 2.18 Положення про внески на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування, у випадку порушення адвокатом порядку сплати щорічних внесків, а також/чи прострочення встановлених цим Положенням строків їх сплати понад три місяці, до нього за поданням Ради адвокатів України або ради адвокатів регіону застосовується дисциплінарне стягнення у вигляді зупинення права на заняття адвокатською діяльністю на строк від одного місяця до одного року.

❕ Адвокати, які мають заборгованості, можуть уточнити інформацію щодо себе, звернувшись на електронну адресу або телефон Ради адвокатів Дніпропетровської області.

❕ Крім того, нагадуємо, що у випадку, якщо у вас змінилася будь-яка інформація, яка підлягає внесенню до профайлу адвоката, зверніться до ради адвокатів регіону із заявою відповідно до Порядку ведення Єдиного реєстру адвокатів України.