У Павлограді відбувся семінар з адвокатської етики

За ініціативи та підтримки Ради адвокатів Дніпропетровської області та Комітету підвищення професійної кваліфікації адвокатів Дніпропетровської області 9 листопада 2019 року у Павлограді було проведено семінар з підвищення кваліфікації для адвокатів, присвячений питанням адвокатської етики.

Лекторами вже традиційно виступили адвокат, член Ради адвокатів Дніпропетровської області та Комітету з підвищення професійної кваліфікації адвокатів Дніпропетровської області Зеленяк Єгор Сергійович та адвокат, заступник голови дисциплінарної палати КДКА Дніпропетровської області Уманець Дмитро Юрійович.

На заході були розглянуті основні принципи адвокатської етики в Україні та за кордоном, а також питання дисциплінарної відповідальності за порушення етичних норм адвокатської діяльністі.

Адвокатам, які взяли участь у заході, нараховано 2 залікові бали з адвокатської етики.

Рада адвокатів Дніпропетровської області висловлює щиру подяку Єгору Сергійовичу та Дмитру Юрійовичу за професіоналізм глибокі знання та наочний, інформативний матеріал, Центральній міській бібліотеці м. Павлограда за допомогу в організації та надання приміщення для проведення семінару, а також адвокатам Павлограда за участь у заході!