Відкрито попередню реєстрацію на семінар з підвищення кваліфікації адвокатів, який відбудеться 16 листопада 2019 р. у Дніпрі

Шановні колеги! Повідомляємо вам, що на сайті Центру акредитації ВША відкрито попередньо реєстрацію на семінар з підвищення кваліфікації для адвокатів у м. Дніпро, який відбудеться 16 листопада 2019 року.

Семінар відбудеться за адресою м. Дніпро, вул. Січеславська Набережна, 18 (Університет імені Альфреда Нобеля, Зала Нобелівських лауреатів).

Програма заходу:

Ямковий Владислав Іванович, Особливості вирішення цивільних справ, що виникають з трудових відносин (новели ЦПК та судова практика)
Олюха Віталій Георгійович, Правове регулювання нестандартної зайнятості працівників. Сучасний стан та перспективи

Тривалість заходу:

09:00 — 12:00 (реєстрація учасників з 8:00)

Захід є безкоштовним. Адвокатам, які приймуть участь у семінарі, буде нараховано 3 залікові бали підвищення кваліфікації.

Для реєстрації оберіть даний семінар зі списку акредитованих заходів на сайті Центру акредитації ВША НААУ та натисніть кнопку “Реєстрація”. Після підтвердження попередньої реєстрації оператором Вам на електронну адресу надійде QR-код, необхідний для реєстрації безпосередньо на заході. Для пропуску на захід необхідно також мати посвідчення адвоката (у разі його відсутності – будь який документ, що посвідчує особу).

Нагадуємо, що під час попередньої реєстрації пріоритет надається адвокатам, які обліковуються у Раді адвокатів Дніпропетровської області.