У Павлограді відбувся семінар з підвищення кваліфікації для адвокатів

17 жовтня 2019 року відбувся семінар з підвищення кваліфікації для адвокатів м. Павлограда, темою якого стали докази і доказування у кримінальному провадженні.

Лектором виступила суддя Павлоградського міськрайонного суду, тренер-викладач Національної школи суддів України Шаповалова Ірина Сергіївна.

Захід відкрила голова Ради адвокатів Дніпропетровської області Лещенко Тетяна Олександрівна.

На семінарі були розглянуті основні принципи доказування: поняття і види доказів, правила оцінки доказів, значення для доказування презумпції невинуватості та застосування в процесі доказування та оцінки доказів принципу верховенства права. Також було висвітлено питання належності і допустимості доказів та тема оцінки доказів слідчим суддею. Питання процесуальних джерел доказів у кримінальному провадженні та порушення прав особи під час здобуття доказів були винесені на дискусію між лектором та адвокатами-учасниками.

З нагоди Дня юриста адвокати, що активно беруть участь у заходах з підвищенні професійної кваліфікації, були нагороджені грамотами.

Рада адвокатів Дніпропетровської області висловлює щиру подяку Ірині Сергіївні за співпрацю, глибоке освітлення теми та активне сприяння підвищенню кваліфікації адвокатів Дніпропетровщини, а також Центральній міській бібліотеці м. Павлограда за допомогу в організації та надання приміщення для проведення заходу!


Супровідні матеріали до лекції будуть доступні на нашому сайті з 20 жовтня 2019 року. Щоб отримати їх раніше, учасники семінару можуть написати на електронну пошту Ради адвокатів Дніпропетровської області (t.leschenko@unba.org.ua) і ми надішлемо матеріали особисто.

Доповнений фотозвіт із заходу можна переглянути у Фейсбуці