Семінар з адвокатської етики у Кам’янському відвідали 150 адвокатів

За ініціативи та підтримки Ради адвокатів Дніпропетровської області та Комітету підвищення професійної кваліфікації адвокатів Дніпропетровської області 12 жовтня 2019 року в Музеї Історії міста Кам’янське відбувся семінар з підвищення кваліфікації для адвокатів, присвячений питанням адвокатської етики.

Захід відвідали близько 150 адвокатів з Кам’янського та Дніпропетровської області.

Відкрила захід Голова Ради адвокатів Дніпропетровської області Лещенко Тетяна Олександрівна, яка зазначила, що:

«У цивілізованій демократичній державі невід’ємним фактором правової системи й основним недержавним інститутом захисту особистості, її прав і свобод є адвокатура. З кожним роком в Україні з’являється все більше адвокатів, адже доступ до професії є прозорим та відкритим. Кожного дня Національна асоціація адвокатів України та Рада адвокатів Дніпропетровської області осучаснюють питання доступу юристів до професії адвоката та питання підвищення кваліфікації адвокатів, адже підвищити свою кваліфікацію сьогодні адвокату можливо як в режими офлайн так і в режимі онлайн».

Лекторами виступили адвокат, член Ради адвокатів Дніпропетровської області та Комітету з підвищення професійної кваліфікації адвокатів Дніпропетровської області Зеленяк Єгор Сергійович та адвокат, заступник голови дисциплінарної палати КДКА Дніпропетровської області Уманець Дмитро Юрійович.

На заході були висвітлені принципи та стандарти адвокатської етики в Україні та за кордоном, а також питання притягнення адвоката до дисциплінарної відповідальності за порушення правил адвокатської етики.

На запрошення Голови Ради адвокатів Дніпропетровської області Лещенко Тетяни Олександрівни на заході була присутня Петропольська Тетяна Михайлівна — відомий Кам’янський адвокат, яка віддала професії адвоката більше 50 років. Тетяна Михайлівна привітала колег з професійним святом, поділилася власним досвідом та надала свої цінні поради.

Також привітати адвокатів з професійним святом Дня юриста завітав Кам’янський міський голова Білоусов Андрій Леонідович.

Адвокатам, що активно беруть участь у заходах з підвищення кваліфікації та свого професійного рівня, з нагоди Дня юриста Голова Ради адвокатів Дніпропетровської області Лещенко Тетяна Олександрівна вручила грамоти.

Після завершення заходу адвокати мали змогу поспілкуватися з колегами та насолодитися експозиціями Музею Історії міста Кам’янське.

Рада адвокатів Дніпропетровської області висловлює щиру подяку лекторам за глибокі знання та наочний, інформативний матеріал, а також Білоусову Андрію Леонідовичу за сприяння розвитку адвокатури регіону!