Відкрито реєстрацію на семінар з підвищення кваліфікації адвокатів у Дніпрі 18 жовтня 2019 року

Шановні колеги! Повідомляємо вам, що на сайті Центру акредитації ВША відкрито попередньо реєстрацію на семінар з підвищення кваліфікації для адвокатів м. Дніпро, який відбудеться 18 жовтня 2019 року.

Семінар відбудеться за адресою м. Дніпро, вул. Січеславська Набережна, 18 (Університет імені Альфреда Нобеля, Зала Нобелівських лауреатів).

Програма заходу:

Федоріщев Сергій Сергійович, Прояв неповаги до суду. Проблематика застосування адміністративної відповідальності в порядку ст.185-3, 185-5 та ч. 1 ст. 185-6 КУпАП.

Тривалість заходу:

14:00 — 16:00 (реєстрація учасників з 13:00)

Захід є безкоштовним. Адвокатам, які приймуть участь у семінарі, буде нараховано 2 залікові бали.

Для реєстрації оберіть даний семінар зі списку акредитованих заходів на сайті Центру акредитації ВША НААУ та натисніть кнопку “Реєстрація”. Після підтвердження попередньої реєстрації оператором Вам на електронну адресу надійде QR-код, необхідний для реєстрації безпосередньо на заході. Для пропуску на захід необхідно також мати посвідчення адвоката (у разі його відсутності – будь який документ, що посвідчує особу).

Зверніть увагу, що під час попередньої реєстрації пріоритет надається адвокатам, які обліковуються у Раді адвокатів Дніпропетровської області.