ОНОВЛЕНО! Дату проведення семінару з адвокатської етики у Кривому Розі перенесено на 30 листопада 2019 року

Шановні колеги! Повідомляємо вам, що на сайті Центру акредитації ВША відкрито попередньо реєстрацію на семінар з підвищення кваліфікації для адвокатів м. Кривий Ріг.

Звертаємо вашу увагу, що попередньо заявлену дату проведення (23.11.2019 р.) змінено і семінар відбудеться 30 листопада 2019 року. Реєструватися повторно НЕ ПОТРІБНО. Всі отримані раніше заявки збережені і будуть опрацьовані у звичайному порядку після закриття попередньої реєстрації.

Семінар відбудеться за адресою м. Кривий Ріг, велика конференц-зала готелю PARK HOUSE (вул. Дишинського, 11).

Програма заходу:

Зеленяк Єгор Сергійович, Дотримання правил адвокатської етики, як один із основних професійних обов’язків адвоката
Уманець Дмитро Юрійович, Порушення Правил адвокатської етики як одна з підстав притягнення адвоката до дисциплінарної відповідальності

Тривалість заходу:

10:00 — 12:00 (реєстрація учасників з 9:00)

Захід є безкоштовним. Адвокатам, які приймуть участь у семінарі, буде нараховано 2 залікові бали з питань адвокатської етики та стандартів адвокатської діяльності.

Для реєстрації оберіть даний семінар зі списку акредитованих заходів на сайті Центру акредитації ВША НААУ та натисніть кнопку “Реєстрація”. Після підтвердження попередньої реєстрації оператором Вам на електронну адресу надійде QR-код, необхідний для реєстрації безпосередньо на заході. Для пропуску на захід необхідно також мати посвідчення адвоката (у разі його відсутності – будь який документ, що посвідчує особу).

Зверніть увагу, що під час попередньої реєстрації пріоритет надається адвокатам, які обліковуються у Раді адвокатів Дніпропетровської області.